Simona's Reviews > The Body Finder

The Body Finder by Kimberly Derting

Feb 14, 12

Read from June 09 to 26, 2011

Poznáte ten pocit, keď ste počas i krátko po dočítaní jednoducho nadšení? Časom sa vám hlavou začnú zobrazovať rôzne scény a už z nej nemáte taký dobrý pocit. A neskôr zistíte, že ide o úplne priemernú knihu, ktorú síce milujete, ale vyššie hodnotenie ako 3* jej jednoducho dať nemôžte.
2 likes · Likeflag

Sign into Goodreads to see if any of your friends have read The Body Finder.

06/13/2011 page 134
40.0% "Milujem Jaya! Ten chlapec je úžasný... to ako pri Vi stojí, ako sa snaží ju chrániť... a ako krásne žiarli! ♥ A ona to nevidí... och! Práve som sa opäť zamilovala do knižnej postavy! :D" 1 comment
06/14/2011 page 183
54.0% "First kiss! So sweet ♥" 2 comments
show 2 hidden updates…

Petra Sýkorová A jestli si nečetla dvojku, honem na ni!

Simona Už sa do nej pomaly púšťam ;) :)

Petra Sýkorová Tam mi sice některé momenty lezly na nervy, ale za chvíle J&V to stálo :D

Simona Tie, mám taký pocit, stoja snáď za všetko :D Ale mne sa tak neskutočne páči, že Violet je úplne obyčajné dievča, ktoré stretneš hocikde na ulici :)

Petra Sýkorová Stormy wrote: "Tie, mám taký pocit, stoja snáď za všetko :D Ale mne sa tak neskutočne páči, že Violet je úplne obyčajné dievča, ktoré stretneš hocikde na ulici :)"

Ano, to se mi na tom líbí taky. Úplně normální holka, která má bohužel jistý dar/nedar.

Judit ja by som teraz aj Drozdajke dala menej hviezdičiek :) Neviem, nech je to akákoľvek dobrá kniha, vždy keď sa za ňou spätne obzriem taký rok po prečítaní a už mi vyprchá taká tá eufória, tak mám pocit, že nebola tak dobrá, ako sa mi vtedy zdala. Podľa môjho názoru ten krásny pocit po skončení dobrej knihy už človek po roku nevyvolá ani keby sa poskladal a ostáva už len objektívnosť. Čo je aj dobré, aj zlé...:)

Simona ja Drozdajku stále milujem. rovnako i Hry o život a Skúšku ohňom. i keď Skúške ohňom by som späť tiež stiahla hviezdičku, ale tam to zase neurobím, pretože tú sériu mám príliš rada na to, a plus príliš dobre sa mi čítala, aby som jej to urobila :)

Judit presne, ja väčšinou nemám to srdce sťahovať hviezdičky, aj keby som niekedy rada :) Aj keď vo väčšine prípadov sa mi to už proste len spätne riešiť nechce. Iné je to, keď robím re-reading, to potom veľakrát upravím hodnotenie aj dosť radikálne :D

No a tú Drozdajku, ja som to čítala ešte v angličtine koľko...tri roky dozadu? Pamätám sa, ako som nariekala ale už si vôbec neviem vybaviť ten pocit. A koniec trochu pokulhával, len vtedy to zachránil práve ten úžasný post-dojem :) teraz by som už asi 1 hviezdičku stiahla....

Simona Jasné, rozumiem :) Ja ich sťahujem vzhľadom k tomu, ako sa mi kniha podobného rázu páčila a či nebola lepšia. Ak bola lepšia - stiahnem, ak horšia, dám menej hviezdičiek jej :)

Ja si Drozdajku vybavujem až príliš živo :( Stále pofňukávam, keď na ňu myslím :D

Judit Ja si ju budem musieť asi za chvíľu zasa prečítať :D Celú sériu teda :)

Simona Ja som si tuším v decembri dala repete prvej časti :D A pamätám si, že som si hovorila: Ale Sima, čo stresuješ! Veď vieš, ako sa to skončí! :D

Judit :D ja už pomaly ani neviem