Goodreads helps you keep track of books you want to read.
Start by marking “Legjenda Dhe Rrefime Per Skenderbeun: Per Nxenesit E Ciklit Te Larte Te Shkolles 8-Vjecare” as Want to Read:
Legjenda Dhe Rrefime Per Skenderbeun: Per Nxenesit E Ciklit Te Larte Te Shkolles 8-Vjecare
Enlarge cover
Rate this book
Clear rating
Open Preview

Legjenda Dhe Rrefime Per Skenderbeun: Per Nxenesit E Ciklit Te Larte Te Shkolles 8-Vjecare

4.31  ·  Rating Details  ·  35 Ratings  ·  7 Reviews
Hardcover, 144 pages
Published by Not Avail
More Details... edit details

Friend Reviews

To see what your friends thought of this book, please sign up.

Reader Q&A

To ask other readers questions about Legjenda Dhe Rrefime Per Skenderbeun, please sign up.

Be the first to ask a question about Legjenda Dhe Rrefime Per Skenderbeun

This book is not yet featured on Listopia. Add this book to your favorite list »

Community Reviews

(showing 1-30 of 290)
filter  |  sort: default (?)  |  Rating Details
Mergime
legjenda dhe rrefime per skenderbeun shkrimtari naum prifti

Riada
Dec 20, 2010 Riada marked it as to-read
Perralla ime eshte se jetonte nje princeshe e ashtuquajtur,princesha Argjiro,.
Ajo jetonte ne nje pallate te vogel ne Prishtine(Kosove) dhe pallati i babait te saj
dhe i saj ishte 345 dhomshe dhe shume e madhe sa nuk pershkruhet dot me nje tregim.
Babai i princeshes Argjiro frigohej per te se mos i ndodhte ndonje gje dhe keshtu ai nuk
e leoi qe te dilte jasht pallatit por vetem ne brendesi te pallatit dhe ne dhomen e saj.
Princesha Argjiro kishte ne kukull te saj te preferuar qe e quante sy bukura,d
...more
Albina
May 25, 2010 Albina added it
legjenda dhe rrefime per skenderbeun
Flavio
Feb 15, 2016 Flavio added it
i want to read this book i like it
Vigan
Mar 18, 2014 Vigan added it
legjenda dhe rrefime per skenderbeun
Diellzandreca
Sep 02, 2014 Diellzandreca rated it it was amazing
Shelves:
i want to read itt!!!
Toni
Nov 17, 2012 Toni rated it it was amazing
This review has been hidden because it contains spoilers. To view it, click here.
Lata
Lata added it
Jun 05, 2016
Sumeja
Sumeja marked it as to-read
May 31, 2016
Petrit
Petrit added it
May 27, 2016
Sarah Fejza
Sarah Fejza marked it as to-read
May 17, 2016
Olisa Ajeti
Olisa Ajeti marked it as to-read
May 03, 2016
Aja Gashi
Aja Gashi marked it as to-read
May 02, 2016
Diarta Elezi
Diarta Elezi marked it as to-read
Apr 28, 2016
Albana
Albana marked it as to-read
Apr 11, 2016
Kejsi PK
Kejsi PK marked it as to-read
Apr 08, 2016
Flutura
Flutura marked it as to-read
Apr 08, 2016
Arila
Arila marked it as to-read
Mar 09, 2016
Arjeta Rrahmani
Arjeta Rrahmani marked it as to-read
Feb 28, 2016
Doruntina
Doruntina rated it it was amazing
Feb 13, 2016
Shefki Spahiu
Shefki Spahiu rated it liked it
Feb 13, 2016
Nuela Morina
Nuela Morina marked it as to-read
Jan 27, 2016
Lorena
Lorena marked it as to-read
Jan 10, 2016
Aulona
Aulona marked it as to-read
Jan 04, 2016
Ervin Gashi
Ervin Gashi marked it as to-read
Jan 03, 2016
Hazir
Hazir marked it as to-read
Jan 03, 2016
Resul
Resul added it
Jan 03, 2016
« previous 1 3 4 5 6 7 8 9 10 next »
topics  posts  views  last activity   
erlida_9@live.com 4 19 Nov 23, 2015 09:21AM  
 • Sikur t'isha djalë
 • Shpella e piratëve
 • Tregime të Moçme Shqiptare: balada dhe rapsodi popullore të ritreguara për fëmijët e moshës së mesme dhe të rritur shkollore
 • Luli i Vocërr
 • Albumi
 • Princesha Argjiro
 • Meriyll
 • Verorja
 • Lindur femer
 • Rewind
 • Chanel: Una vita da favola
 • Μια συγγνώμη για το τέλος
 • A City of Ghosts: Stories
 • The Librarian's Book of Quotes
 • Il libro degli errori
 • Computer Networks and Internets [With CDROM and Companion Website Access Code Card]
 • Brainwashed: Seven ways to reinvent yourself
 • Të jetosh në ishull

Share This Book