Goodreads helps you keep track of books you want to read.
Start by marking “Legjenda Dhe Rrefime Per Skenderbeun: Per Nxenesit E Ciklit Te Larte Te Shkolles 8-Vjecare” as Want to Read:
Blank-133x176
Legjenda Dhe Rrefime P...
 
by
Naum R. Prifti
Rate this book
Clear rating

Legjenda Dhe Rrefime Per Skenderbeun: Per Nxenesit E Ciklit Te Larte Te Shkolles 8-Vjecare

4.43 of 5 stars 4.43  ·  rating details  ·  23 ratings  ·  6 reviews
Hardcover, 144 pages
Published by Not Avail
more details... edit details

Friend Reviews

To see what your friends thought of this book, please sign up.

Reader Q&A

To ask other readers questions about Legjenda Dhe Rrefime Per Skenderbeun, please sign up.

Be the first to ask a question about Legjenda Dhe Rrefime Per Skenderbeun

This book is not yet featured on Listopia. Add this book to your favorite list »

Community Reviews

(showing 1-30 of 186)
filter  |  sort: default (?)  |  rating details
Mergime
legjenda dhe rrefime per skenderbeun shkrimtari naum prifti

Riada
Dec 20, 2010 Riada marked it as to-read
Perralla ime eshte se jetonte nje princeshe e ashtuquajtur,princesha Argjiro,.
Ajo jetonte ne nje pallate te vogel ne Prishtine(Kosove) dhe pallati i babait te saj
dhe i saj ishte 345 dhomshe dhe shume e madhe sa nuk pershkruhet dot me nje tregim.
Babai i princeshes Argjiro frigohej per te se mos i ndodhte ndonje gje dhe keshtu ai nuk
e leoi qe te dilte jasht pallatit por vetem ne brendesi te pallatit dhe ne dhomen e saj.
Princesha Argjiro kishte ne kukull te saj te preferuar qe e quante sy bukura,d
...more
Albina
May 25, 2010 Albina added it
legjenda dhe rrefime per skenderbeun
Vigan
Mar 18, 2014 Vigan added it
legjenda dhe rrefime per skenderbeun
Diellzandreca
i want to read itt!!!
Toni
This review has been hidden because it contains spoilers. To view it, click here.
Halim Vata
Halim Vata marked it as to-read
Oct 24, 2014
Erjon
Erjon marked it as to-read
Oct 21, 2014
Albina
Albina marked it as to-read
Oct 29, 2014
Dorentina
Dorentina marked it as to-read
Oct 11, 2014
Ardit Kaja
Ardit Kaja marked it as to-read
Sep 24, 2014
Sokol
Sokol marked it as to-read
Sep 23, 2014
Xhino
Xhino marked it as to-read
Sep 22, 2014
Melissa D.
Melissa D. marked it as to-read
Aug 31, 2014
Rinesa Zhdrella
Rinesa Zhdrella marked it as to-read
Aug 16, 2014
Eugenta
Eugenta marked it as to-read
Aug 14, 2014
Taulant
Taulant marked it as to-read
May 29, 2014
Marisela
Marisela marked it as to-read
May 23, 2014
Djellza
Djellza marked it as to-read
May 18, 2014
Arian
Arian marked it as to-read
May 15, 2014
Pranvera Mehmeti
Pranvera Mehmeti marked it as to-read
May 03, 2014
Hygerta Lazri
Hygerta Lazri marked it as to-read
Apr 19, 2014
« previous 1 3 4 5 6 7 next »
topics  posts  views  last activity   
erlida_9@live.com 3 16 Sep 01, 2012 10:30AM  
Cikua dhe Beni: novelë

Share This Book