Goodreads helps you keep track of books you want to read.
Start by marking “Jetoj Në Harresën Tënde” as Want to Read:
Jetoj Në Harresën Tënde
Enlarge cover
Rate this book
Clear rating
Open Preview

Jetoj Në Harresën Tënde

4.4  ·  Rating Details ·  81 Ratings  ·  2 Reviews
Jetoj në harresën tënde është roman i shkrimtares Brunilda Zllami në vitin 2004. Historia e një vajze që lufton me të gjitha forcat për të rifituar dashurinë, të cilën mendon se e ka humbur, bëhet shkas për të zbuluar një sërë intrigash, dashuri të sinqerta, tradhti, argëtime dhe gjithçka ndodh në një qytet rinor. Libri i kushtohet Qytetit Studenti, të gjithë atyre që kanë ...more
388 pages
Published 2004 by Toena
More Details... edit details

Friend Reviews

To see what your friends thought of this book, please sign up.

Reader Q&A

To ask other readers questions about Jetoj Në Harresën Tënde, please sign up.

Recent Questions

This question contains spoilers… (view spoiler)

Community Reviews

(showing 1-30)
filter  |  sort: default (?)  |  Rating Details
Laureta Mehmeti
Jun 29, 2013 Laureta Mehmeti rated it it was amazing
Shelves: favorite
This book is the best that I read. Brunilda has a lot of books but it is an interesting book. I think all of you must to read it,it's my oppinion :)
Xhema
Xhema rated it it was amazing
Dec 04, 2015
Vlera
Vlera rated it it was amazing
Jul 14, 2016
Lunada
Lunada rated it it was amazing
Nov 15, 2014
Endri Osmenaj
Endri Osmenaj rated it it was amazing
Mar 02, 2015
Bana Qafalia
Bana Qafalia rated it did not like it
Jan 17, 2016
Zez
Zez rated it did not like it
Dec 09, 2014
Trendelina
Trendelina rated it it was amazing
Oct 09, 2015
Redinela Kreka
Redinela Kreka rated it it was amazing
Jan 24, 2013
Anluiza
Anluiza rated it it was amazing
Nov 16, 2015
Ermira Gashi
Ermira Gashi rated it it was amazing
May 17, 2013
Nertila Albania
Nertila Albania rated it really liked it
Oct 28, 2016
Eranda Miftari
Eranda Miftari rated it it was amazing
Jul 19, 2015
Juxhina Juxhina
Juxhina Juxhina rated it it was amazing
Dec 01, 2013
Vjollca
Vjollca rated it it was amazing
Apr 24, 2014
Vilson Gega
Vilson Gega rated it it was amazing
Nov 14, 2012
Agnesa Krasniqi
Agnesa Krasniqi rated it it was amazing
Sep 06, 2014
Adelina
Adelina rated it really liked it
Mar 30, 2016
Ada Shehaj
Ada Shehaj rated it it was ok
Sep 27, 2014
Alba
Alba rated it really liked it
Aug 13, 2015
Luljeta Lako
Luljeta Lako rated it it was amazing
May 27, 2014
Sabina
Sabina rated it liked it
Jan 04, 2014
Bruna
Jun 14, 2015 Bruna added it
:-)
Ròmìldà Mèzìnì
Ròmìldà Mèzìnì rated it it was amazing
Mar 08, 2013
Lije
Lije rated it it was amazing
Feb 16, 2014
Rei Zanaliu
Rei Zanaliu rated it it was amazing
Jan 01, 2013
Arjola Gropa
Arjola Gropa rated it really liked it
May 13, 2015
Suela
Suela rated it it was amazing
Oct 06, 2014
Leonita
Leonita rated it it was amazing
Nov 15, 2014
Vargje
Vargje rated it really liked it
Mar 07, 2015
« previous 1 3 next »
There are no discussion topics on this book yet. Be the first to start one »
 • Shkëlqimi dhe rënia e shokut Zylo
 • Qyteti i fundit
 • Sikur t'isha djalë
 • Why?!(Pse?!)
 • 104 Number Theory Problems: From the Training of the USA IMO Team
 • Lamtumirë guacka ime
 • Albumi
 • Lugjet e Verdha
 • Tregtar flamujsh
 • Tregime të Moçme Shqiptare: balada dhe rapsodi popullore të ritreguara për fëmijët e moshës së mesme dhe të rritur shkollore
 • La Divina Comedia/La Vida Nueva
 • The Accident
 • Un amore
 • The Sirens of Baghdad
 • Ne të tre
 • Honey Moon
 • E nesermja e nje gruaje
 • Zonja Z

Share This Book